Főbb feladatok:

  • közreműködés a program szakmai feladatainak ellátásában (pályázati kiírások megtervezése; a pályázati kiírás, a pályázati filozófia és rendszer bemutatása egybekötve projektmenedzsment felkészítéssel civil szervezetek számára; a pályázati folyamatok lebonyolítása: pályázók tájékoztatása, pályázatok feldolgozása, pályázatok értékelésének megszervezése, szerződéskötés, jelentésírás a támogató felé), kapcsolattartás a Konzorcium tagjaival és a projektgazda szervezetekkel;
  • a program lebonyolításával kapcsolatos adminisztratív és szakmai teendők ellátása: projektek szakmai monitorozása, szakmai beszámolók ellenőrzése és jóváhagyása, szerződésmódosítási kérelmek elbírálása, projektrendezvények látogatása, kapcsolattartás a támogatott szervezetekkel;
  • közreműködés a Program és a támogatott projektek értékelésében;
  • közreműködés szakmai beszámolók, előrehaladási jelentések elkészítésében;
  • Program feladatai mellett lehetőség szerinti részvétel a szervezet egészét érintő munkában is (pl. szervezeti értekezleten való rendszeres megjelenés)

Elvárások:

  • civil szervezetnél szerzett tapasztalat (min. két év), civil szektor ismerete;
  • tapasztalat pályázati elszámolás, ideális esetben pályáztatás terén;
  • előnyt jelent, ha van tapasztalata demokráciafejlesztés vagy női jogok területén;
  • angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt);
  • jó kommunikációs és együttműködési készség;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • B kategóriás jogosítvány (előny).

Amit kínálunk:

  • egy profi, dinamikus csapat tagja lehet egy, pályázati programok lebonyolításában és nemzetközi fejlesztésben vezető szerepet betöltő, több mint 15 éve működő, elismert magyar civil szervezetnél;
  • tapasztalatszerzés lehetősége civil pályáztatás terén;
  • szakmai tapasztalatszerzés lehetősége a civil szektor fejlesztése terén;
  • hazai és külföldi képzéseken, konferenciákon, eseményeken való részvétel, központi fekvésű iroda, jó munkahelyi légkör, rugalmas munkavégzés lehetősége.

Jelentkezés szakmai önéletrajz és motivációs levél elküldésével a nemeth.aniko@demnet.org.hu és gorbe.szilvia@demnet.org.hu címekre. (Kérjük, mindkét emailcímre küldjék el anyagukat!)

Jelentkezési határidő: 2014. augusztus 10.

Kezdés várható időpontja: 2014. szeptember 1. (Az augusztus 25-i héten már számítunk a kiválasztott munkatárs korlátozott jelenlétére, egyeztetéseken való részvételére. )

Munkaidő: heti 20 óra

Fizetési szint és a foglalkoztatás formája megállapodás szerint.