Munkavégzés helye: 1048 Budapest, Külső-Szilágyi út 14.
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő (minimum heti 4 nap)
Illetmény és juttatások: A törvény szerinti garantált bérminimum összege

Az új munkatárs feladatai lesznek:

  • segíteni a klienst motiváló tényezők feltárásában, viselkedésének kockázat
  • észlelésében, hangsúlyozni a változáshoz szükséges okokat, információnyújtás,
  • személyes kapcsolat, telefonos segítségnyújtás, internetes felületeken (email, chat, skype)
  • kapcsolatfelvétel, folyamatos kapcsolattartás kliensekkel
  • krízisintervenció, életvezetési tanácsadás, szenvedélybeteg kliensek és hozzátartozóik felkeresése és fogadása
  • megkereső szolgálat (utcai és egyéb formában)
  • a szolgáltatásokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok
  • a szolgáltatások igénybevételének ösztönzése
  • a személyes célok meghatározásának segítése, azonnali tanácsadás és segítségnyújtás

Előnyt jelentő kompetenciák:

  • alacsonyküszöbű szolgáltatás kötelezően vezetendő adminisztratív feladataiban
  • jártasság
  • megbízhatóság
  • jó szintű kommunikációs, szervező és együttműködési képesség
  • pontosság
  • elkötelezettség
  • jártasság az addiktológia területén

Az új munkatárssal szemben támasztott alapvető elvárások:

  • felsőfokú szociális végzettség (szociális munkás, szociálpedagógus, szociális
  • menedzser, okleveles szociális munkás, okleveles szociálpolitikus végzettségek
  • valamelyike)
  • magyar állampolgárság
  • büntetlen előélet és cselekvőképesség
  • számítógép kezelői alapismeret (MS Office, internet)
  • a szociális ellátórendszer elméleti és gyakorlati ismerete

A pályázat elbírálásakor előnyt jelent:

  • angol nyelv társalgási szintű nyelvtudás

A munkakör betölthetőségének időpontja: a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető

A pályázat benyújtásának határideje: 2014. november 5.

A pályázat részeként kötelezően benyújtandó iratok, igazolások:

  • szakmai önéletrajz és motivációs levél
  • diploma másolata

A pályázatok benyújtásának lehetséges módja:

  • postai úton: Drog Stop Budapest Egyesület (1130 Budapest, Pf.: 49.), kérjük a
  • borítékon feltüntetni a munkakör megnevezését.
  • elektronikus úton Batári-Szepesi Anikó részére a drogstop@chello.hu e-mail címen keresztül.

A pályázat elbírálásának módja, rendje: kétfordulós elbírálás bizottság által, a második fordulóban a kiválasztottakkal interjú, kiértesítést csak a második fordulóba kiválasztottaknak küldünk!

A pályázat elbírálásának határideje: 2014. november 21.