A Corvinus Science Shop (CSS) az egyetem és a társadalom párbeszédét erősíti, az oktatók-kutatók, hallgatók és közösségi partnerek kapcsolatait szervezi. Civil szervezetek, nonprofitok, társadalmi vállalkozások gyakorlati és kutatási kérdéseit csatornázza be az egyetemi oktatásba és kutatásba, szervezési és szakmai kérdésekben egyaránt támogatja a közös munkát, Science Shop módszertanokkal kompetenciafejlesztést végez, a nyitott tudomány jegyében eseményeket szervez, összességében az egyetem és a közösségi partnerek kölcsönös partnerségét építi.

A Science Shop Managerei ezt a tevékenységet és kapcsolatokat szervezik, támogatják, adminisztrálják és kommunikálják elsősorban kurzusprojektekben, szakdolgozati, TDK és más kutatásokban.

Keressük azt a Science Shop Managert, aki

  • megoldásorientált, kitartó/lelkes munkájával támogatja a Corvinus Science Shop tevékenységének megvalósítását, nyitott a személyes és szakmai fejlődésre, és szeret csapatban dolgozni. A munkavégzés során szorosan együttműködik a Science Shop vezetőjével és kollégáival, gyakornokaival és demonstrátoraival, valamint egyetemi polgárokkal és közösségi partnerekkel;
  • elsősorban a nemzetközi szakok és tárgyak, oktatók és hallgatók Science Shopos kapcsolatait, tevékenységét, folyamatát építi és támogatja, a Science Shop alaptevékenységeinek nemzetköziesítésében vesz részt, helyi és nemzetközi közösségi partnerekkel való partnerséget épít elsősorban angol nyelven.

A munkakör összetett, változatos, személyes és szakmai fejlődésre nyújt lehetőséget.

A munkakör teljes munkaidőre, határozott időre (2025. június 30-ig) szól, a munkavégzés helyszíne a Budapesti Corvinus Egyetem.

Feladatok:

  • Az egyetemi (nemzetközi) oktatók, kutatók, hallgatók, valamint a közösségi partnerek közötti új kapcsolatok létrehozása és ápolása, együttműködések kialakítása, támogatása, nyomon követése, a felek közös munkavégzésének facilitálása, az értékelési folyamat támogatása
  • A Science Shop nemzetközi központtá válásához szükséges lépések kivitelezése
  • Kommunikáció (közösségi média, honlap, kiadványok)
  • Science shop adminisztráció, projekttámogatás és nyilvántartás adminisztratív tevékenységei hazai és nemzetközi projektekben.
  • Science shop rendezvények szervezése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Civil/nonprofit szektorban, társadalmi vállalkozásban szerzett tapasztalat
  • Nemzetközi és hazai pályázat alapú projektekben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Kiváló szervező készség, párhuzamosan futó változatos projektek egyidejű menedzselése
  • Határidők tartása, részletekre való figyelem
  • Csapatjátékos - gyakorolja az együttműködést és bevonást
  • Nyitott, empatikus, pozitív munkahelyi légkört óvó személyiség

Előny:

  • Nemzetközi és hazai közösségi, közösségfejlesztési tapasztalat
  • Formális, informális vagy nem-formális oktatással foglalkozó szervezetnél szerzett tapasztalat
  • Egyetemi rendszerek (Neptun, Moodle) ismerete

Amit kínálunk:

  • Egyéb béren felüli juttatások
  • Képzési és fejlődési lehetőségek, például egyetemi belső képzések
  • Támogató, inspiráló munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapesti Corvinus Egyetem, 1093 Budapest, Fővám tér 8.

Jelentkezni a következő linkre kattintva, az Egyetem karrier oldalán keresztül lehetséges: