A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat bővülő csapatába

Egészségügyi asszisztens

munkatársakat keres,

Bicske központtal országos ellátási területekre.

Feladatok:

  • A telemedicinális rendelés diagnosztikai vizsgálatainak biztosítása
  • A mobil vérvételi pontokon labordiagnosztikai vizsgálatokhoz mintavétel végzése
  • A telerendelő orvos munkájának helyszíni támogatása
  • Prevenciós programok szervezése a felzárkózó települések lakosai körében
  • Rendszeres betegedukációs foglalkozások biztosítása Máltai Egészség Pontokon

Elvárások:

  • Egészségügyi szakképesítés (pl.: egészségügyi asszisztens, felnőtt ápoló, gyermekápoló stb.)
  • Érvényes működési engedély
  • Érvényes MESZK-tagság
  • Pályakezdő egészségügyi szakdolgozók jelentkezését is várjuk!
  • Kiemelkedő igény a folyamatos szakmai fejlődésre
  • Jó helyzetfelismerő- és problémamegoldó képesség
  • Empatikus, szociálisan érzékeny hozzáállás
  • Proaktív, kreatív személyiség
  • Érdeklődés a felzárkózó településeken élő, hátrányos helyzetű lakosság egészségügyi támogatása iránt

Előny:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Vérvételi eljárásokkal kapcsolatos ismeretek, gyakorlat
  • Hátrányos helyzetű betegek ellátásában szerzett tapasztalat
  • Jó kapcsolatteremtő képesség

 Amit ajánlunk:

  • Innovatív, izgalmas munka, egy olyan program keretében, melyet a Magyar Máltai Szeretetszolgálat csapata indított el elsőként Magyarországon
  • A vezetők átlagon felüli nyitottsága a kollégák szakmai véleményére és fejlesztési javaslataira
  • Versenyképes fizetés + egyéb (béren kívüli) juttatások, melyek bővítésére folyamatosan törekszünk
  • Összetartó, szeretetteljes, szakmailag felkészült, támogató, vidám csapat
  • Családbarát munkahely (éjszaka, hétvégén és ünnepnapokon nincs munkavégzés)

Jogviszony jellege, időtartama:

  • Teljes munkaidő (heti 40 óra beosztás szerint)
  • Határozatlan idejű

Munkavégzés helye(i):

  •  Bicske központtal országosan (Hirics, Litke, Nyírkáta, Szalonna, Zalakomár régióban)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését és szívesen csatlakozna csapatunkhoz, kérjük küldje el az önéletrajzát a 9e946392@hr.maltai.hu e-mail címre.