Magyar Református Szeretetszolgálat Alapítvány munkatársakat keres

projekt asszisztens

munkakörbe

A munkavégzés helye: Budapest / Home office (vidéki jelentkezőket is várunk!)

A foglalkoztatás jellege:

Részmunkaidős (napi 6 óra), határozatlan idejű munkaszerződés

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

  • A Szeretetszolgálat fejlesztési programjaihoz kapcsolódó asszisztensi feladatok ellátása;
  • Kapcsolattartás partnerekkel;
  • Szakmai egyeztetéseken, munkaértekezleteken való részvétel, emlékeztetők, feladatlisták kezelése, szükség szerint készítése;
  • Projekt dokumentáció naprakész nyilvántartása, kezelése;
  • Kimutatások, prezentációk készítése;
  • Projektcsapat munkájának támogatása.

Elvárások:

  • középfokú iskolai végzettség
  • MS Office naprakész, magas szintű ismerete (Excel, Word, Power Point Teams);
  • megbízhatóság;
  • határidők betartása;
  • proaktív, talpraesett, határozott, dinamikus személyiség.
  • büntetlen előélet (felvétel esetén erkölcsi bizonyítvány bemutatása szükséges)

Előnyt jelent:

  • felsőfokú társadalomtudományi végzettség;
  • non-profit / karitatív területen szerzett gyakorlat.

Jelentkezni az alábbi dokumentumok allas@jobbadni.hu címre történő eljuttatásával lehetséges:

  • részletes szakmai önéletrajz, bruttó bérigény megjelölésével