A Magyarországi Zsidó Szociális Segély Alapítvány
Házigondozás Program
ja az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

Házigondozás program, koordinátor ( határozott idő- 2 év)

A Magyarországi Zsidó Szociális Segély Alapítvány (MAZS Alapítvány) küldetése, hogy a zsidó közösség leginkább rászoruló tagjait segítse. Legfontosabb feladatunk az idős holokauszt-túlélők gondozása oly módon, hogy igényeikre minél jobban reflektálva lehetővé tegyük, hogy méltóságban, otthonaik biztonságában élhessenek.

Feladatok

  • Kapcsolattartás és koordináció a fővárosi-és vidéki gondozási szolgáltatókkal, a gondozás megszervezése,
  • Helyettesítési rendszer menedzselése
  • Havi elszámolás, a beérkezett háttéranyagok ellenőrzése, elszámolások előkészítése, adminisztrációja,
  • A házigondozás-szolgáltatás minőségének ellenőrzése.

Szakmai elvárás

  • középfokú végzettség – érettségi,
  • humán ellátási területen szerzett tapasztalat.

Elvárt kompetenciák

  • jó kommunikációs készség
  • jó szervezőkészség,
  • magas együttműködési képesség,
  • önálló munkavégzési képesség,
  • precizitás, monotonitástűrés

Technikai elvárás

  • MS office programok felhasználói szintű ismerete

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő, határozott idő

A munkavégzés helye:

1075 Budapest, Síp utca 17.

Amit kínálunk:

  • együttműködő, jó csapat,
  • légkondicionált iroda
  • részben otthoni munkavégzési lehetőség (betanulást követően)
  • korlátlan kávé, vízfogyasztási lehetőség
  • biciklivel parkolási lehetőség.

Kérjük önéletrajzát és motivációs levelét bérigénye megjelölésével 2024.július 30-ig az allas@mazs.hu e-mail címre, a tárgyban a pozíció megjelölésével megküldeni szíveskedjen

Felhívjuk figyelmét, hogy az álláshirdetésre küldött személyes adatait a hatályos adatvédelmi rendelkezéseknek megfelelően kezeljük és tároljuk. Kérjük, tájékozódás céljából olvassa el alapítványunk adatkezelésről szóló menüpontját az alábbi linken: