Intézményünk Zugló kertvárosi részén helyezkedik el, a külső férőhelyek pedig A XIV. és a XV. kerületben. Küldetésünk, hogy a hozzánk forduló, lakhatási problémákkal küzdő családokat támogassuk, utat mutassunk nekik, hogy újra önálló lakhatáshoz jussanak.

Feladatok:

  • a gyermekjóléti alapellátás keretében otthonszerű elhelyezésben szülők és kiskorú gyermekeik számára életviteli és gyermeknevelési tanácsadás, krízisintervenció, mentálhigiénés támogatás a pszichológusi munka teljes eszköztárával
  • a feladatellátás célja, hogy a jogszabályi előírás alapján az intézményben eltölthető idő alatt a család önálló életvitelre képessé és alkalmassá váljon
  • az 1997. évi XXXI. törvény és a 15/1998 (IV. 30) NM rendelet által előírt adminisztráció vezetése, határidők pontos betartása

Elvárások:

  • a gyermekjóléti alapellátás keretében otthonszerű elhelyezésben szülők és kiskorú gyermekeik számára családgondozás, életviteli tanácsadás, krízisintervenció, mentálhigiénés támogatás a szociális munka teljes eszköztárával
  • a feladatellátás célja, hogy a jogszabály alapján az intézményben eltölthető idő alatt a család önálló életvitelre képessé és alkalmassá váljon

Előny:

  • gyermekpszichológusi munkakörben szerzett gyakorlati tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • önálló munkavégzés egy jó csapat tagjaként
  • bruttó 100 000 Ft /hó megbízási díj (heti 1 alkalom / 4 óra, összesen havi 4 alkalom)

Jogviszony jellege, időtartama:

  • megbízási jogviszony
  • határozatlan és határozott időtartam

Munkavégzés helye: 1142 Budapest, Szatmár utca 26.

Munkakör betölthető: 2024. szeptember 1-től

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal emailben lehetséges: 802ea7b2@hr.maltai.hu