Hogyan szervezzünk csoportot? – online képzés a Közélet Iskolájában

Az online képzésen ilyen kérdésekre keresünk megoldásokat:

  • Hogyan lesz egy jó ötletből közös ügyért dolgozó csoport?
  • Hogyan alakítsunk ki demokratikus csoportműködést, amiben jó dolgozni?
  • Hogyan toborozzunk és tartsunk meg új tagokat?
  • Hogyan légy jó közösségi vezető?

Miért gyere el?

  • Gyakorlatban tapasztalt képzők
  • Elméleti és gyakorlati tudás egyensúlya, könnyen érthető tananyag
  • Interaktív, változatos módszerek
  • Sokszínű, befogadó és tenni akaró csoport

 „Gyakorlatias, jól átgondolt tematika, kiváló módszertan. Eközben pedig egy remek társaságban jól érzed magad!Ha érdekes hasznos online képzésre vágysz, ezt ne hagyd ki.” – korábbi résztvevő

Kiket várunk? Neked szól ez a képzés, ha van egy ötleted, és elindítanál egy csoportot, megújítanád a jelenlegi csoportod működését vagy meglévő csoportodba új tagokat szeretnél bevonni. Előnyben részesülnek azok, akik maguk is valamelyik hátrányos helyzetű csoport tagjai.

Hol? Online Zoom találkozókon tartjuk a képzést, amihez szüksége lesz a résztvevőknek kamerával és mikrofonnal ellátott telefonra vagy számítógépre.

Mikor?

November 15. (vasárnap) 16.00-19.00

November 17. (kedd) 16.00-18.30

November 22. (vasárnap) 16.00-19.00

November 24. (kedd) 16.00-19.00

Csak akkor jelentkezz, ha az összes alkalmon részt tudsz venni!

 Jelentkezés és további információ ide kattintva a jelentkezési lap kitöltésével 2020. november 5-ig

Facebook eseményért kattints ide!

A képzést csak akkor tartjuk meg, ha ez biztonságos a résztvevők számára, ugyanakkor mindenképp érdemes jelentkezni, mert járványhelyzet esetén a képzést vagy online tartjuk meg, vagy értesíteni fogjuk a jelentkezőket az új időpontról!

A képzésen a részvétel ingyenes, de ha be tudod fizetni a 20.000 Ft/fő részvételi díjat vagy annak egy részét, hozzájárulsz ahhoz, hogy a képzéseink hosszú távon is mindenki számára elérhetőek legyenek. 

A képzést tartják:

Fernengel Ági: Szociológus, a Közélet Iskolája szakmai vezetője és képzője. Kritikai társadalomelmélettel, és állampolgári és politikai oktatással foglalkozik. A Deviszont Közösségi Tér társalapítója, ami újszerű állampolgári oktatási és kritikai pedagógiai program szakközépiskolásoknak.

Sebály Bernadett: Kulturális antropológus és közösségszervező, a Közélet Iskolája rendszeres képzője. Évekig a Civil Kollégium Alapítvány munkatársaként mentorált és képzett közösségszervezőket, és „A hatalom társadalma vagy a társadalom hatalma? A közösségszervezés alapjai” c. kötet szerkesztője. A Város Mindenkié lakhatási érdekvédelmi csoport egyik alapítója. Jelenleg közpolitikából végzi a doktoriját a Közép-európai Egyetemen.

Kapcsolat és további képzések: www.kozeletiskolaja.hu, kozeletiskolaja@gmail.com, 06209571610