HR önkéntes

Jelentkezz önkéntesnek a Konnekt Egyesülethez!

Ha szívesen végeznél önkéntes munkát egy jól működő civil szervezetben, hogy hozzájárulj a missziónkhoz közel 60 önkéntessel együtt, várjuk a jelentkezésedet! Munkáddal az önkénteseinket, és rajtuk keresztül a fiatalok tudatos pályaorientációját és a pályájukat újratervező felnőtteket támogathatod.

Kik vagyunk?

A Konnekt Egyesülettel 2015 óta segítünk a középiskolásoknak eligazodni a pályaválasztás végtelennek tűnő útvesztőjében, a felnőtt korosztálynak pedig a pályaváltás és újratervezés folyamatában. További részletek az egyesületről: https://www.knnkt.org/rolunk/

Milyen feladatok várnának rád?

  • a HR csapat tagjaként közösen feleltek az Egyesület HR stratégiájának megvalósításáért,
  • a területek, amikben részt tudsz venni a vezetővel és a csapattagokkal egyeztetve: önkéntes toborzás, onboarding/offboarding folyamatok, önkéntesek motivációjának nyomon követése, belsős képzések szervezése: coaching, tréningek, vezetőképzők és csapatépítők, E-learning anyagok kidolgozása,
  • az Egyesület többi csapatának támogatása.
  1. szeptember - 2025. június között számítunk rád (vagy akár hosszabb távon), a feladatok átlagosan heti kb. 3 órát vesznek igénybe.

Mit kérünk a pozíció betöltéséhez?

  • HR területen szerzett tapasztalat, vagy
  • HR területen szerzett végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok,
  • jó kapcsolatépítő készség,
  • elköteleződés és felelősségteljes munkavégzés önkéntesként.

Egyetemistáknak szakmai gyakorlatként is le tudjuk igazolni az önkéntes munkát, de örülünk, ha hosszú távon is számíthatunk rád.

Mit adunk cserébe a munkádért?

  • rengeteg tapasztalatot és szakmai fejlődési lehetőséget egy jól szervezett egyesületnél,
  • részvételi lehetőséget csapatépítő eseményeken és a személyes fejlődésedet segítő készségfejlesztő tréningeken,
  • “konnektikus hangulatú” közösségi élményt egy 60 lelkes önkéntessel működő egyesületnél,
  • hasznos kapcsolatokat,
  • a közösség mellett személyességet, hálát, vidámságot, dinamikusságot, minőséget - azaz a számunkra legfontosabb értékeket, ami mindennapi munkánkat jellemzi.

Önkénteseink mondták rólunk:

“A Konnektnél éles helyzetben próbálhatom ki magam komoly feladatokban.”

“Lenyűgöz, hogy van külön HR csapat, akik megkérdezik, hogy hogy vagyok a szervezetben. Nagyon szeretem a belsős képzéseket és a redesign típusú együttgondolkodásokat is.”

“Közösség, sokszínűség, inkluzivitás már a legelejétől. Rugalmas a szervezet, mindig be lehet építeni az ötleteket, nyitottak a fejlesztésre.”

Önkéntes munkavégzés helye: minimum havi 1 személyes találkozó irodánkban (1061 Bp., Paulay Ede utca 20-22.), ahol egyébként szeretünk co-workingelni is, de a munka nagy része végezhető otthonról is.

Várjuk jelentkezésedet önéletrajzod csatolásával a hr@knnkt.org email címre legkésőbb augusztus 20-ig.

Kérdés esetén keress minket a hr@knnkt.org email címen.