Leendő munkatársunk feladatai lesznek:

  • a szervezet forrásteremtési stratégiájának kialakításában részvétel;
  • pályázatok költségvetésének elkészítése;
  • a pályázatokról szóló pénzügyi beszámolók elkészítése;
  • a szervezet gazdálkodásának vitele az egyesület döntéshozó testületei, az ügyvezető igazgató döntései és a belső szabályzatok alapján, különös tekintettel az éves pénzügyi terv és beszámoló elkészítésére;
  • kapcsolattartás a felügyelőbizottsággal és a könyvvizsgálóval,;
  • a pénzügyi és adminisztratív munkatársak irányítása;
  • számviteli szabályzatok kialakítása, betartása és betartatása;
  • projektszintű controlling táblák elkészítése, vezetése, főkönyvvel való összhang biztosítása;
  • kapcsolattartás a bankkal;

A munkatárs, akivel szeretnénk együtt dolgozni:

  • rendelkezik pénzügyi vagy gazdasági végzettséggel, mérlegképes könyvelői képesítéssel;
  • hasonló munkakörben legalább 3 éves tapasztalattal, előny, ha azt a civil szférában vagy a közigazgatásban szerezte;
  • kiválóan tud angolul;
  • a civil szervezetek gazdálkodását érintő szabályokkal, feladatokkal tisztában van;
  • elkötelezett az emberi jogok és a TASZ céljai iránt;
  • keresi az új lehetőségeket, proaktív és lendületes;
  • munkavégzése gyors, pontos, a határidőket minden esetben tartja, és képes előre tervezni;
  • előny, ha rendelkezik controlling ismeretekkel.

Munkakörülmények:

  • három hónapos próbaidőt követően határozatlan idejű munkaviszony;
  • teljes munkaidő (heti 40 óra), rugalmas munkarend;
  • a pozícióhoz tartozó fizetési kategória sávja: bruttó 700 000 - 850 000 Ft + cafeteria

A TASZ egy valódi közösség, amit a közös értékeink tartanak össze, így a belső folyamatainkat is a demokratikus működés jellemzi. A munkánk során egyszerre vagyunk professzionálisak és rugalmasak. A szervezetnél mindig van lehetőség új készségeket elsajátítani.
Megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk.

Az önéletrajz mellett egy motivációs levelet várunk az allas@tasz.hu címre. A motivációs levélből azt szeretnénk megtudni, hogy konkrétan milyen gyakorlati tapasztalata van a jelentkezőnek, illetve miként tudja alátámasztani a leírt tulajdonságok meglétét, elkötelezettségét az értékeink iránt. A jelentkezéssel egyidejűleg kérjük két referencia személy (név, munkahely és pozíció, a jelentkezővel való kapcsolat, telefonszám, email).

Jelentkezési határidő: 2024. 09. 23. hétfő dél
Személyes interjú várható időpontja: 2024. 09. 30-i hét
Tervezett munkakezdés: mihamarabb, legkésőbb 2024. 11. 01.