Ha érdekel a média és a műsorkészítés világa…

Ha dinamikus vagy és buzog benned a tettvágy…

Ha szeretsz és tudsz önállóan dolgozni, tanulékony és kreatív vagy, akkor bizony ez a hirdetés Neked szól!

Várjuk mindazok jelentkezését, akik a rádió lelkiségével messzemenőkig azonosulni tudnak. (Római katolikus hitüket gyakorlók előnyben.)

Téged keresünk, ha…

  • magabiztosan kezeled a számítógépet,
  • könnyen sajátítod el új programok, rendszerek használatát,
  • érdekel a rádiótechnika,
  • legalább középfokú végzettséged van,
  • szeretsz önállóan dolgozni és nem okoz gondot egy csapat irányítása,
  • ismered a keresztény, katolikus hagyományokat.

Feladatok

  • folyamatos stúdiófelügyelet, élő adások technikai levezetése, adások közti közlemények bemondása
  • hanganyagok adáskészre vágása, minőségi ellenőrzése
  • napi szinten stúdiós önkéntesekkel való kapcsolattartás és munkabeosztásuk szervezése, az önkéntesek motivációjának fenntartása, önkéntesek képzése
  • napi adáslista szerkesztése
  • időnként rádióinterjúk szervezése és készítése

Előnyt jelent

  • felsőfokú műszaki v. kommunikációs végzettség
  • korábbi médiatapasztalat
  • 42net, vagy egyéb adáslebonyolító rendszer, és vágóprogram ismerete
  • monotóniatűrés, precizitás

  • várjuk fényképes önéletrajzodat (bérigény megjelölésével),
  • motivációs leveledet,
  • lehetőleg egy plébánosi ajánlással kiegészítve
    a boros.zoltan@mariaradio.hu e-mail címre

Ha már tapasztaltad életedben a Gondviselés jelenlétét, és ezt a tüzet bátran tovább is adnád, akkor örömmel várunk csapatunkba!