A Budapesti Korai Fejlesztő Központ, eltérő fejlődésű csecsemők, fogyatékos kisgyermekek és családjaik ellátásával foglalkozó intézmény zuglói titkárságára adminisztratív munkatársat keres 30 órában 2025. januári belépéssel.

Főbb feladatok:

  • Az intézménybe érkező családok fogadása a z irodában
  • Kapcsolattartás a családokkal, munkatársakkal, a másik telephelyen dolgozó kollégákkal
  • Számlák, nyugták készítése befizetéskor, a pénztár kezelése, és forgalom jelentése a könyvelés és a vezetőség felé
  • Az épület működésével kapcsolatos kapcsolattartás és ügyintézés (kertész, takarító, karbantartó, stb.)
  • gyógytorna rögzítése egészségügyi számítógépes programban
  • havi létszámjelentés készítése
  • irattár kezelése
  • egyéb adminisztratív és az épület rendben tartásával járó feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Empátia
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Internet, Outlook, egyéb programok)
  • Problémamegoldó képesség
  • Pontos, precíz, megbízható munkavégzés

Előnyök, de nem feltételek:

  • Angol alapszíntű nyelvtudás
  • Köznevelési vagy egészségügyi, szociális intézményben, közigazgatásban illetve ezeken a területeken szerzett gyakorlat

Amit nyújtunk:

  • Alapbérezés a pedagógus életpálya törvényben foglaltak szerint, valamint további egyéni szempontok alapján
  • Kiegészítő szabadság az oktatási szünetek idejére
  • Szakmailag és emberileg elkötelezett csapat
  • Családbarát munkahely

Jelentkezés önéletrajzzal és motivációs levéllel a titkarsag@koraifejleszto.hu címen.

www.koraifejleszto.hu