Feladatok:

  • Bérek számfejtése, ellenőrzése, adminisztrációs feladatok ellátása
  • Béren kívüli és bérjellegű juttatások nyilvántartása, kalkulációja és rögzítése
  • A dolgozók jelenléti és egyéb idő adatainak feldolgozása és bérszámfejtése
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos ügyintézés a munkaszerződések és egyéb dokumentumok elkészítése (be- és kiléptetés teljes körű ügyintézése és adminisztrációja, változások rögzítése, bejelentése) az érvényben lévő törvényi előírásoknak megfelelően
  • Munkáltatói igazolások kiállítása, utazási költségtérítés, egyéb bérkifizetések/jogcímek rögzítése
  • Munkaügyi adminisztráció, személyi anyagok kezelése, a munkatársak személyi adatainak karbantartása
  • Adatszolgáltatás a vezetőség felé

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Egészségügyben szerzett tapasztalat
  • JDolber bér program ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office World, Excel)
  • Napra kész jogszabályi ismeretek
  • Képesség önálló és csapatban történő munkavégzésre
  • Pontos, szabályszerű, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Beszámolók készítése
  • Pályázati elszámolásokban szerzett gyakorlat
  • Tapasztalat nagy létszámú cégek számfejtésében
  • Pedagógusokkal kapcsolatos jogszabályok – státusztörvény - ismeret

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos csapat
  • Változatos feladatkör
  • Home office lehetőség

Jelentkezés: Magyar nyelvű, fényképes, szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelölésével a hr@bethesda.hu e-mail címen.