Tüdőszűrő Programunk azért jött létre, hogy a hajléktalan, és nehéz sorsú emberek körében felderítsük, és szükség esetén tényleges orvosi ellátáshoz juttassuk a tüdőbetegeket.

Alaptevékenységünk mellett rendszeresen végzünk tüdőszűrést a legszegényebb régiókban, szociális intézményekben, illetve folyamatosan hívnak bennünket -professzionalizmusunk és mobiltásunk okán- multinacionális céges környezetbe, vagy éppen kis és nagy településekre egészségnapokra, falunapokra. A szűrőbusz rövid bemutatkozó filmjével betekintés nyerhető a munkánkba: https://www.youtube.com/watch?v=ild8SjKjDdQ

Bővülő csapatunkba keressük új kollégánkat, aki elkötelezett a magas minőségű, ügyfélközpontú munkavégzés mellett és szívesen csatlakozna egy lendületes, fiatalos csapatba, egy változatos, izgalmas, utazásokkal tarkított munkakörbe.

Feladatok

  • Az elkészült képi diagnosztikának a felvételeinek orvosi asszisztenciája
  • Aktívan részt venni az irodai munkafolyamatokban
  • Magyarország különböző pontjain a projekt keretében tüdőszűrő vizsgálatra érkező páciensek képi diagnosztikai vizsgálatának előkészítése és lebonyolítása (3 fős csapatban)

Elvárások

  • Jó helyzetfelismerő- és problémamegoldó képesség
  • Rugalmas, pozitív, nyitott személyiség, akinek természetes igénye a folyamatos fejlődés
  • Kiemelkedően empatikus attitűd, mely szociális érzékenységgel és magas szintű érzelmi intelligenciával társul
  • Aktív részvétel a csapatmunkában

Előny

  • Elsődlegesen tüdőgondozói, vagy tüdőszűrőben szerzett gyakorlat
  • Radiográfiai/röntgen asszisztens végzettség vagy nyitottság az átképzésre
  • Egészségügyben szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk

  • Bérezés: egészségügyi bértábla alapján + bérkiegészítés
  • Egyéb (béren kívüli) juttatások (cafeteria, 100% étkezési támogatás és szállás biztosítása munkanapokon – kiszállás esetén)
  • Munkarend: beosztás alapján (a csapattal közösen készítjük, min. egy hónappal előre)
  • Érdekes, változatos munkakörnyezet, folyamatosan megújuló projektek Magyarország egész területén
  • Jó hangulatú, fiatalos, szeretetteljes, szakmailag felkészült, támogató csapat
  • Egyéni fejlesztési terv alapján szakmai tréningek, továbbképzések
  • Rendszeres szupervízió
  • Modern munkaeszközök:

o Innomed RTG berendezés a MEF állomáson (2018-as)

o FŐNIX-PRO Integrált Egészségügyi Informatikai Rendszer

o Rendszeresen karbantartott eszközpark

További információk

Jogviszony jellege, időtartama:

  • Határozatlan idejű, három hónap próbaidővel
  • Mt. hatálya alá tartozó jogviszony
  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

  • Budapest, III. kerületi telephely, illetve az ország egész területén utazással

A pályázat tartalmazza az alábbi dokumentumokat, valamint emailben lehet megküldeni: 0220aa4e@hr.maltai.hu

  • Szakmai önéletrajz
  • Motivációs levél