A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület Tüdőszűrő Programja felvételt hirdet

GÉPJÁRMŰVEZETŐ

munkakör betöltésére

Feladatok

  • gondoskodás a busz tisztaságáról, műszaki állapotának figyelése/ellenőrzése
  • a busz biztonságos és balesetmentes eljuttatása a célállomásra
  • a célállomáson a biztonságos működés feltételeinek a megteremtése és a feladatellátáshoz szükséges gépek üzembe helyezése
  • a havi program alapján a tüdőszűrő busszal történő kitelepülés részleteinek megtervezése és egyeztetése az intézményvezetővel
  • a tüdőszűrésre érkezők koordinálása
  • a szűrőtevékenység kapcsán eseti jelleggel a kollégák adminisztrációs munkájának segítése

Elvárások

  • „D” kategóriás jogosítvány
  • legalább középfokú végzettség
  • számítógépes felhasználói ismeretek (Excel és Word)
  • jó kommunikációs készség szóban
  • pontosság, kreativitás, nyitottság
  • együttműködés teamben végzett munka során
  • rugalmas, proaktív és konszenzusos problémamegoldásra törekvés
  • jó kapcsolatteremtő készség

Előny

  • egészségügyi vagy szociális területen szerzett tapasztalat;
  • egészségügyi képzési területen szerzett szakképesítés.

Amit ajánlunk

  • bérezés: alapbér és pótlékok
  • béren kívüli juttatások: SZÉP kártya hozzájárulás, munkába járás támogatása, beiskolázási támogatás, céges kedvezmények
  • Máltai közösségi program lehetőségek
  • munkarend: beosztás alapján
  • érdekes, változatos munkakörnyezet, folyamatosan megújuló projektek Magyarország egész területén
  • jó hangulatú, fiatalos, szeretetteljes, szakmailag felkészült csapat
  • támogató munkakörnyezet
  • szakmai fejlődés támogatása

További információk

Jogviszony jellege, időtartama:

  • határozatlan idejű, három hónap próbaidővel
  • Mt. hatálya alá tartozó jogviszony
  • teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

  • Budapest III. kerületi telephely, illetve az ország egész területén

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások emailben: aca55795@hr.maltai.hu

  • végzettséget igazoló iratok másolata
  • szakmai önéletrajz
  • motivációs levél