A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat egészségfejlesztési projektjének bővülő

BICSKEI csapatába

LABORATÓRIUMI ASSZISZTENS

munkatársat keres.

Egyedülálló egészségügyi programunk keretein belül, olyan a munkájára igényes és elkötelezett munkatársainkat keressük, akik szívesen csatlakoznak programunk, Bicskén kialakításra kerülő központjának laboratóriumi csapatába.

Programunk célja, hogy a felzárkózó településeken könnyebben elérhetővé váljanak a szűrővizsgálatok, prevenciós programok, valamint hogy biztonságos és folyamatos legyen a terápiára szorulók gyógyszeres ellátása, egyben cél az ezeken a területeken élő emberek egészségtudatosságának javítása is.

Feladatok:

  • laboratóriumi eszközpark kezelése, karbantartása
  • mintaérkeztetés
  • mintavételi eszközök előkészítése
  • laborinformatikai rendszer megismerése és kezelése
  • leltár felügyelete és naprakészen tartása
  • dokumentációk előkészítése, naprakészen tartása
  • laboratóriumi automaták dokumentációjának vezetése

Elvárások:

  • érettségi
  • stabil office ismeretek (word, excel)
  • középfokú angol nyelvtudás (aktív)
  • rugalmasság, precizitás
  • önállóság
  • jó problémamegoldó képesség
  • monotónia tűrés
  • csapatjátékos

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • laborasszisztensi tapasztalat
  • szakirányú végzettség (laborasszisztens, Biológia BSc, Biomérnök BSc, Biológus laboratóriumi operátor, analitikus stb.)
  • mikrobiológia területén szerzett tapasztalat
  • akkreditációs folyamatokban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • egyműszakos munkarend, nincsen hétvégi munkavégzés
  • kis létszámú, fiatalos csapat
  • kiemelkedően modern munkakörnyezet
  • részleges home office lehetősége
  • céges járat Budapestről
  • jól felszerelt és kényelmes pihenő helyiség
  • cafeteria (próbaidő leteltét követően 15.000 Ft/hó SZÉP kártyára)
  • AYCM kártya lehetőség
  • utazási költség térítés

Jogviszony jellege, időtartama:

  • Munka Törvénykönyve hatálya alá eső határozatlan idejű jogviszony
  • teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

  • 2026 Bicske, Csabdi utca 20.

A pályázatnak tartalmaznia kell:

  • fényképes önéletrajzot, amely tartalmazza a bruttó fizetési igényt

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését és szívesen csatlakozna csapatunk munkájához, várjuk a jelentkezését az alábbi e-mail címen: 075255a7@hr.maltai.hu