A Járókelő Közhasznú Egyesületnél 2012 óta dolgozunk azon, hogy segítsük a városlakók, az illetékes önkormányzatok és közműszolgáltatók közötti kommunikációt, hogy az állampolgárok jelezhessék az olyan zavaró közterületi problémákat, mint a kátyúk, ürítetlen szemetesek, lekopott zebrák, összefirkált utasvárók vagy elhagyott autók, és ezzel elősegítsék a mielőbbi megoldásukat.

A Járókelő.hu stabil működéséhez elengedhetetlen adminisztrációs feladatokat a Járókelő munkavállalói és önkéntes csapata végzi. Pénzügyes önkéntesünk, Dóri távozásával keressük utódját december eleji kezdéssel. A te feladatod lenne, hogy szaktudásoddal az ügyvezető és az irodavezető munkáját segítsd a pénzügyi területen.

Ezek lennének a feladataid:

  • Részvétel az egyesület éves költségvetési tervének kialakításában, illetve folyamatos felülvizsgálatában és frissítésében.
  • Operatív és adminisztratív fejlesztési lehetőségekre javaslattétel.
  • Pályázatírás során a pénzügyi terv elkészítésében való részvétel.
  • Közreműködés a pályázatokhoz kapcsolódó pénzügyi elszámolásokban.
  • Könyvelővel történő kapcsolattartás.
  • Pénzügyi nyilvántartások, analitikák kialakításában tovább fejlesztésében való közreműködés.
  • Költségcsökkentési, illetve bevételnövelési javaslatok kidolgozása.

Téged keresünk, ha:

  • Közgazdasági, pénzügyi vagy mérlegképes könyvelői végzettséged van.
  • Számviteli és adminisztrációs ismeretekkel rendelkezel.
  • Korábban hasonló pénzügyi - akár civil szférában - szerzett tapasztalattal rendelkezel.
  • Az Excel-t magabiztos felhasználói szintű ismerettel kezeled.

Mit ajánlunk cserébe?

  • Egy élhetőbb városért dolgozó több mint 100 fős közösséget.
  • Munkatársainknak és önkénteseinknek havi rendszerességgel különböző programokat szervezünk (pl. üzemlátogatás, ismerkedés a főváros életét formáló szakemberekkel, filmklub, kirándulás, piknik stb.), amire téged is várunk. Ezeken a részvétel nem kötelező, de jó lehetőség megismerkedni és együtt lenni a csapat többi tagjával.

Jelentkezni az onkentes@jarokelo.hu címen a tárgy mezőben Pénzügyi önkéntes jeligével, emailedhez csatolt önéletrajzzal és rövid motivációs levéllel tudsz.

Várunk a Járókelő csapatába!