A Magyar Református Szeretetszolgálat Alapítvány munkatársat keres

szervezeti szakmai irányító

munkakörbe

A munkavégzés helye:

Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye

A foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok

Az MMSZA-EFOP Plusz 7.1.1-24 „Jelenlét a felzárkózó településeken” projekttel összefüggő települési feladatok koordinálása:

  • a települési szociális diagnózisok, cselekvési tervek elkészítésében és felülvizsgálatában való közreműködés;
  • jelenlegi településen a szakmai tevékenységek figyelemmel kísérése, nyomonkövetése, támogatása;
  • új belépő települések szakmai munkákájának elindítása (kiválasztásban való közreműködés, JP épület keresése, helyi kapcsolatok kialakítása);
  • a Jelenlét Pontok működésének koordinációja, a kapcsolódó projektadminisztráció ellenőrzése;
  • a helyi megvalósítókkal (szociális, egészségügyi szakemberek, az egyházi vezetők, helyi és a nemzetiségi önkormányzatok) való kapcsolattartás segítése (kialakítás, fenntartás);
  • szakmai közösség koordinálása, konzultációs rendszer működtetése, a Projekt megvalósításában résztvevők szakmai felkészítése;
  • krízishelyzetek hatékony kezelésében való közreműködés,
  • projektadminisztrációs feladatok végzése, jelentések készítése.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • legalább 2 év vezetői tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • empátia, érzelmek és indulatok kezelése,
  • megbízhatóság, önálló munkavégzés, jó helyzetfelismerés,
  • jó kommunikációs, szervező képesség, rugalmasság, pontosság
  • magyar állampolgárság
  • büntetlen előélet

Előnyt jelent:

  • kulturális, szociális vagy vidékfejlesztési programban való részvétel
  • közösségszervező, szociális munkás, szociálpolitikus, okleveles szociális munkás, okleveles szociálpolitikus, pedagógus, teológus felsőfokú végzettség
  • Projektmenedzsmentben szerzett szakmai gyakorlat, munkatapasztalat
  • Európai uniós projektben szerzett tapasztalat

Jelentkezni részletes szakmai önéletrajz és motivációs levél allas@jobbadni.hu címre történő eljuttatásával, és bruttó bérigényének megjelölésével lehetséges.