A Magyar Református Szeretetszolgálat Alapítvány munkatársat keres

szociális projektvezető

munkakörbe

A munkavégzés helye:

Budapest vagy Debrecen

Teljes munkaidős, határozatlan idejű szerződés

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

A szociális és adománykoordinációs szolgálat projektjeinek bővítése, a meglévő projektek szakmai felügyeletének biztosítása, a szociális és adománykoordinációs szolgálat szinergia menedzsmentje céljából:

  • pályázati lehetőségek felkutatása, pályázatfigyelés;
  • pályázatok szakmai tartalmának elkészítése, szakmai és költségvetési tervek írása;
  • pályázati dokumentáció elkészítésének felügyelete;
  • projektgenerálás, szakmai programok kidolgozása;
  • projektek szakmai tevékenységeinek koordinációja, a megvalósulás követése, projekt előírások, szabályok betartása és betartatása;
  • projektteljesítési menedzsment, projektmunkatársak szakmai támogatása, irányítása;
  • a tevékenységekhez kapcsolódó írásos elemzések, módszertani útmutatók, kutatások, felmérések, ajánlások, szakmai beszámolók, jelentések készítése, illetve ezekben való közreműködés, valamint az írásos anyagok előkészítésének koordinálása;
  • szociális programokhoz, projektekhez kapcsolódó, beszerzési és szervezési feladatok koordinálása;
  • folyamatok, protokollok, szakmai útmutatók kialakításában, fejlesztésben aktív részvétel;
  • integrációs, szociális fejlesztési programok szervezése, lebonyolítása;

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • projektmegvalósításban szerzett tapasztalat
  • MS Office naprakész, magas szintű ismerete (Excel, Word, Power Point, Teams)
  • pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • folyamatszemlélet, problémamegoldó képesség
  • a változásokhoz való rugalmas alkalmazkodóképesség
  • önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség
  • vezetői tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • büntetlen előélet

Előnyt jelent:

  • szociális, társadalomtudományi végzettség
  • nonprofit / karitatív területen szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • munkavégzéshez szükséges eszközök (laptop, telefon, mobilinternet) biztosítása
  • rugalmasság, családias, támogató közeg, jó hangulat
  • home office - lehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség

Jelentkezni az alábbi dokumentumok allas@jobbadni.hu címre történő eljuttatásával lehetséges:

  • részletes szakmai önéletrajz, bruttó bérigény megjelölésével

Jelentkezésekor kérjük jelezze, hogy melyik munkakörre jelentkezik.