Ha úgy érzed, hogy neked is felelősséged van a társadalmi párbeszéd alakításában a romák és nem romák között, ha kész vagy egy olyan szervezettel együtt dolgozni, akinek fontos az előítéletek csökkentése, akkor jelentkezz hozzánk! Téged keresünk, amennyiben ezek az értékek számodra is fontosak és szívesen vennél részt az Uccu Alapítvány  működésének hétköznapjaiban a szervezet forrásteremtő munkatársaként.

Az új munkatárs feladatai lesznek:

  • a szervezet forrásteremtési stratégiájának megvalósítása a szervezet vezetőjével együttműködve
  • hazai és nemzetközi lehetőségek feltérképezése (pályázatok, magán adományozók, CSR, szolgáltatás alapú forrásteremtés)
  • pályázatok megírása és benyújtása
  • magán adományozókat célzó online és offline kampányok tervezése és kivitelezése a kommunikációs munkatárssal együttműködve
  • az adományozáshoz kapcsolódó adatbázis létrehozása és fenntartása
  • egyéni adománygyűjtő kampányok kidolgozása és megvalósítása a kommunikációs munkatárssal együttműködve
  • közösségi finanszírozási kampányok megtervezése és kivitelezése a kommunikációs munkatárssal együttműködve
  • a közösségi finanszírozással és a magán adományozással kapcsolatos szakmai együttműködések kialakítása

Elvárások a leendő kollégánkkal szemben:

  • felsőfokú végzettség
  • szakmai tapasztalat civil pályázatírói és adományszervezői területen
  • magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • megbízható és precíz munkavégzés
  • jó kommunikációs és prezentációs készség
  • rugalmasság és kezdeményező hozzáállás
  • magabiztos, önálló feladatvégzés és jó együttműködési készség
  • társadalmi érzékenység és elkötelezettség az Uccu Alapítvány céljai iránt

Előnyt jelent, ha:

  • ismered a hazai és külföldi adományozói trendeket
  • fontosnak tartod a folyamatos szakmai fejlődést
  • dolgoztál önkéntesként hasonló célok mentén tevékenykedő szervezetben
  • számlaképes vagy

 Amit mi kínálunk:

  • heti 15-20 órás munkaidő, megállapodás szerint
  • rugalmas munkaidő, részben home office lehetőséggel
  • fiatal, lendületes, motivált csapat
  • szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • egyéni ötleteid megvalósítása is teret kap

Jelentkezés önéletrajzzal és maximum 1 oldalas motivációs levéllel, fizetési igény megjelölésével.

uccualapitvany@gmail.com email címen. Motivációs leveled végén kérjük, jelölj meg két referenciát, névvel és elérhetőséggel.

Jelentkezési határidő: augusztus 12.

A személyes interjúk várható időpontja: augusztus utolsó hete

A munka várható kezdete: 2024. szeptember 02.